Montáž, revize a kontrola provozuschopnosti EPS - Cooper, EATON, Menvier

Malé systémy EPS COOPER

Obliba malých systémů elektrické požární signalizace řady CF 1100 a CF1200 neustále roste. Přečtěte si, v čem jsou tyto systémy jedinečné.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jde o inteligentní jednosmyčkové a dvousmyčkové adresovatelné ústředny s dotykovým ovládacím panelem, který umožňuje jednoduché ovládání všech funkcí systému. Právě díky jednoduchému ovládání a integrované nápovědě je obsluha lépe orientována a metodicky vedena i při narůstajícím stresu při vzniklé krizové situaci.

Konstrukční řešení těchto ústředen umožňuje snadnou instalaci a nabízí možnost jednoduché zápustné montáže. Prostor obsluhy, např. recepce v hotelech, tak není esteticky narušen.

Tyto panely mohou fungovat jako samostatná jednotka, nebo být součástí sítě až 126 ústředen jakéhokoliv typu, přičemž na jednu kruhovou linku lze připojit až 150 adresných prvků. Výhodou jistě je, že v multi-jazykových centrech a objektech tyto systémy dovolují snadné přepínání ovládacího jazyka (k dispozici je výběr z 25 světových jazyků).

Rostoucí počet instalací v tuzemsku, v Evropě i v řadě exotických zemí je skvělou referencí systémů COOPER.

Do jednoho systému lze vzájemně propojit až 128 ústředen MENVIER DF6000/6100/61002 a zobrazovacích tabel DF6000/PR. Každá ústředna nebo tablo musí být vybavena sítovou kartou. Kartu lze do ústředny kdykoli doobjednat. Sít funguje na standardu LON. Pokud systém funguje jako sít, tak libovolná ústředna v síti může zobrazovat informace o všech ostatních ústřednách. To, co má ústředna zobrazovat od ostatních, lze jednoduše nastavit v menu ústředny. Ztišení sirén, bzučáku a reset se také může přenášet sítí.
 
U všech typů ústředen MENVIER je možnost montáže na stěnu, nebo montáž pod omítku. Montáž pod omítku je ideální řešení z estetického i praktického hlediska. Zapuštěná montáž nepřekáží v interiéru a neruší další kabeláží, kterou lze též zasekat pod omítku. Rozměrná skřín zabezpečuje dostate!ný přístup ke kabelům a všem prvkem a terminálem ústředny. Celou čelní stěnu úst"edny lze úplně vyklopit, takže montáž, servis nebo rozšíření ústředny je snadné.
 

Malé systémy EPS COOPER

TOPlist